Erkend vaccinatiecentrum in Amsterdam en Groningen

Malariakaart Mexico

Malariakaart Mexico
Malariagebieden Mexico

Er komt in Mexico malaria voor. Zie de malariakaart van Mexico hierboven. De malariagebieden in Mexico bevinden zich in de provincies Chiapas en Oaxaca. We raden je aan om in Chiapas malariapillen te gebruiken. Ook anti-muggenmaatregelen zijn belangrijk in dit deel van Mexico.

In de provincie Oaxaca komt wel malaria voor, maar kun je volstaan met muggenwerende maatregelen. In de provincie Yucatán en de steden Cancún en Mérida komt geen malaria voor.

Anti-muggenmaatregelen bestaan uit het dragen van kleding met lange mouwen en broekspijpen, het gebruik van een insectenwerend middel met DEET en het gebruik van een muskietennet.

Het kaartje geeft slechts een globaal overzicht van malaria in Mexico. Je moet je altijd persoonlijk laten adviseren over maatregelen tegen malaria, omdat de keuze van het anti-malariamiddel van je persoonlijke omstandigheden afhangt, zoals je gezondheid, verblijfsduur in Mexico en andere factoren.

Malariamuggen steken voornamelijk ‘s avonds, ‘s nachts en in de vroege ochtend. Bij koorts tijdens of na verblijf in een malariagebied is het belangrijk om binnen 24 uur een arts te bezoeken.

Naar de pagina over inentingen en vaccinaties voor Mexico

Naar overzicht malariakaarten per land

Laatst gewijzigd op 08-03-2013, nog steeds geldig op 23-05-2013.
Algemene voorwaarden - Disclaimer - Privacy - © 2013 Vaccinaties op Reis
Rooseveltlaan 78 - 1078 NM Amsterdam (Amsterdam-Zuid)
KORREWEG 118 - 9715 AJ GRONINGEN (BOVEN APOTHEEK POLL)